Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną - Św. Maksymilian Maria Kolbe
sobota, 28 października 2006
1. rocznica powstania Podwórkowych Kółek Różańcowych w naszej parafii
Czas szybko przemija, a tak jak czas szybko przemija również nasze życie i wszystko to co w nim się dzieje. Dla kilku osób, które są blisko Maryi i modlą się na Różańcu, na pewno szybko minął 1. rok działalności Podwórkowych Kółek Różańcowych Dzieci w naszej parafii. Równo rok temu, 28 października 2005 roku odbyło się pierwsze spotkanie, na którym zobaczyły się dzieci, które kochają Matkę Bożą. Już z początku zostało postanowione, że PKRD będą współpracowały z Grupą Młodzieży Rycerstwa Niepokalanej. W ten sposób chęć spotykania się na comiesięcznych Kółkach Różańcowych wyraziło ok. 10 dzieci, które po spełnieniu warunków chciały wstąpić w szeregi PKRD. I tak oto z dniem 21 kwietnia 2006 została oficjalnie zatwierdzona bełchatowska grupa. Kandydaci dostali w efekcie końcowym legitymacje, które są dowodem tego, że należą właśnie do tej małej grupy. Z początkiem roku 2006 wybraliśmy również naszego parafialnego patrona PKRD, którym został bezkonkurencyjnie Ojciec Święty Jan Paweł II, który każdemu dziecku jest bardzo bliski. Do tej pory członkowie poznali osoby wszystkich patronów PKRD, nauczyli się tajemnic różańcowych i samej modlitwy różańcowej, a obecnie na podstawie tajemnic różańca poznają życie Maryi i Jezusa. Obchodząc tę małą rocznicę, mamy nadzieję, że będzie przybywać osób, które będą chciały modlić się na Różańcu i życzymy wszystkim członkom PKRD opieki Maryi i wytrwałości w swoich postanowieniach.
15:06, belchatow.scj.mi , Aktualności
Link Dodaj komentarz »
Rozpoczęcie internetowej działalności Rycerstwa Niepokalanej w parafii NMP Matki Kościoła w Bełchatowie
Z dniem 28.10.2006 roku swój blog publikuje Rycerstwo Niepokalanej w Bełchatowie, działające na osiedlu Dolnośląskim w parafii NMP Matki Kościoła. Zamysły nad stroną internetową lub blogiem krążyły już długo wśród animatorów MI grupy starszych i grupy młodzieży, które mają swoje osobne spotkania raz w tygodniu. W końcu udało się zrealizować ten pomysł i można się dowiedzieć tego co się dzieje w Rycerstwie Niepokalanej w Bełchatowie, za pomocą internetu. Mamy nadzieję, że nasi czytelnicy zaakceptują obecny wygląd blogu. Cały czas będzie on poprawiany, aby blog był ładny i zawierał potrzebne informacje. Prosimy o modlitwę za nasze grupy. Maryja!
14:57, belchatow.scj.mi , Aktualności
Link Komentarze (2) »
1 ... 31
 
| < Marzec 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Boże Narodzenie 2010darmowy hosting obrazków


NOWY DZIEŃ :
darmowy hosting obrazków
Intencja MI na GRUDZIEŃ 2010:
Abyśmy, jak Maryja Niepokalana, stawali się przybytkiem Emmanuela, Boga z nami, wnosząc nadzieję i radość w życie naszej młodzieży.


darmowy hosting obrazków
Nasze spotkania MI:
1) GRUPA STARSZYCH MI
w środy o godz. 19:00
2) GRUPA DZIECI MI
w soboty o godz. 10:30
Grafik animatorów MIdarmowy hosting obrazków
NAPISZ DO NAS:
mi.pkrd.bel@interia.pl


Zostań Rycerzem Niepokalanej:


Licznik bloga:


Tyle teraz jest tu osób:
Number of online users in last 3 minutes Number of online users in last 3 minutes


Jest godzina:


Skomentuj blog MI:


Prognoza pogody:Administrator bloga MI:
TOMEK


Rankingi:

Ranking Stron Katolickich <><


Statystyki bloga MI:


Muzyka w tle bloga:
RADIO NIEPOKALANÓW

RADIO NIEPOKALANÓW

Free JavaScript from
Rainbow ArchBoże Narodzenie 2010